15. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Ostatné oznamy a informácie:

•  Ďakujeme všetkým, ktorí boli v sobotu pomôcť s prácami na farskom dvore aj tým, ktorí brigádnikom zabezpečili občerstvenie. O dva týždne budeme v prácach pokračovať.
  •  V utorok 23. júla 2024 bude kancelária zatvorená.
  •  Vo štvrtok po sv. omši vo Farskom kostole vystavíme Sviatosť Oltárnu na poklonu, ktorú ukončíme o polnoci eucharistickým požehnaním.
  •  Na budúcu nedeľu je 4. svetový deň starých rodičov a seniorov.
  •  V piatok 2. augusta bude slávnosť Porciunkuly, teda sviatok Panny Márie Anjelskej. Z tejto príležitosti vás pozývame na modlitbu Františkánskeho ruženca spojenú so sviečkovým sprievodom. Modlitba začne po zotmení, o 20:30 v kapucínskom kostole.
  •  V sobotu 31. augusta bude v Šaštíne blahorečenie Jána Havlíka. Chceli by sme z našej farnosti zorganizovať odchod spoločným autobusom na blahorečenie. Záujemcov prosíme, aby sa zapísali v sakristii Farského alebo Dolného kostola.

15. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Ostatné oznamy a informácie:

•  Vo štvrtok po sv. omši vo Farskom kostole vystavíme Sviatosť Oltárnu vystavíme na poklonu, ktorú ukončíme o polnoci eucharistickým požehnaním.
  •  Prosíme ochotných mužov o pomoc na úprave farského dvora a záhrady. Pracovať začíname v sobotu o 9:00. Všetkým dobrovoľníkom vopred srdečne ďakujeme.
  •  V sobotu 20. júla 2024 o 15:00 sa v Bratislave na Jakubovom námestí uskutoční zhromaždenie a pochod Hrdí na rodinu. Ide o 12. ročník pochodu ľudí, ktorí chcú verejne a radostne ukázať, že otec a mama sú to najlepšie pre deti. Na toto podujatie pozývame všetkých, celé rodiny s deťmi aj jednotlivcov, aby sa naplnilo heslo pochodu „Manželstvo chráni deti“. Bližšie informácie sú na stránke hrdinarodinu.sk.