Detské stretká u kapucínov – prihlasovanie

Plagat deti

Ahojte rodičia, v septembri 2023 plánujeme v rámci detskej služby otvárať nové stretká, ktoré budú viesť naši animátori zo spoločenstva mladých pri kapucínoch. Otvárame stretká prioritne pre deti, ktoré v septembri 2023 budú žiakmi 4. ročníka na základnej škole. (pozn. ak bude vaše dieťa v spetembri žiakom 5. ročníka, môžete ho zapísať a oznámenie či sa otvorí v septembri stretko vám pošleme v priebehu júla 2023 na základe kapacity a celkového záujmu)

Zápisom do tohoto formulára berieme váš zámer ako záväzný. Od nás vám príde počas júla 2023 potvrdenie o tom, že v septembri sa na vás tešíme. Nakoľko je však kapacita obmedzená, je možné, že vaše dieťa v septembri nebudeme môcť zobrať (v júli to chceme uzavrieť a dať vedieť, aby ste si stihli v septembri zariadiť ostatné aktivity). Taktiež vás budeme informovať o stretnutí v septembri, na ktorom budeme robiť aj zápis na Šk. rok 2023/2024.
Informácie o stretkách:

• stretká začínajú vždy v piatky o 16:30 a končia o 19:00 (o 18:00 je sv. omša, na ktorú vás pozývame a ktorá je súčasť stretka)
  • prvé stretká (aj spolu so zápisom) v septembri budú s najväčšou pravdepodobnosťou v polovici septembra (budeme vás informovať)

Ak registrujete viac detí, vyplňte pre každé dieťa samostatný formulár.
V prípade otázok nás kontaktujte na: pezinok@kapucini.sk

Informácie o bratoch kapucínoch na FB: Kapucíni Pezinok | Facebook

Ak už vaše dieťa chodí na detské stretko, nie je potrebné výplňať tento formulár. Toto prihlasovanie je len do nových stretiek.

Autor: Kapucini Pezinok, 05.08.2023