Veľké stretko spoločenstva – otvorené stretnutie pre všetkých

Veľké stretko Jún (1)
Dom Kultúry PK - spoločenská sála
Vložiť do kalendára

Priatelia,

pozývame vás na otvorené stretnutie spoločenstva.

V júni sa tešíme na spoločenstvo Martindom, ktorý nás príde povzbudiť na tému Sila spoločenstva.

Stretnutie bude 23.jún o 19:00 v spoločenskej sále v Dome Kultúry.

Večer bude sprevádzaný modlitbou chvál, slovom a pohostením.

Na júnové stretnutie pozývame všetkých v rátane detí, pre ktoré bude zabezpečené stráženie. Prosíme, aby ste sa prihlasili cez tento formulár:

Večer je organizovaný v spolupráci s Centrom pre rodinu – pezinok.

Odhadovaný koniec večera (oficálnej časti) je o 21:00 – v priestoroch je možné zostať na rozhovory a pohostenie do 22:00

Ak máte čas a chuť, budeme veľmi radi ak nám pomôžete s občerstvením. Dajte nám vedieť vyplnením formulára:

Kontakt: Oliver Udvardi, oudvardi@gmail.com

FAQ:

Prečo je toto stretnutie otvorené pre všetkých a doteraz boli určené len pre mladých?

Jednou našou túžbou od začiatku tohto šk. roka bolo spraviť stretnutie na ktorom budeme môcť byť úplne všetci a spojiť sa tak v ešte väčšej jednote. Veľké stretká počas roka budú stále pre mladých, ale jedno za rok by sme chceli mať otvorené pre všetkých. Preto na toto stretnutie chceme pozvať úplne každého, budeme radi ak aj vy pozvete ľudí zo svojho okolia.

Našu činnosť môže podporiť aj finančne zaslaním daru na účet spoločenstva cez tento link (suma je prednastavená, ale pokojne prispejte koľko uznáte za vhodné – sme vďační za každú podporu)

Ďakujeme za vašu podporu <3

Autor: Oliver Udvardi