Veľké stretko spoločenstva – otvorené stretnutie pre mladých

Veľké stretko – Máj
Horná sála - Kapucíni
Horná sála - Kapucíni
Vložiť do kalendára

Priatelia,

pozývame vás na otvorené stretnutie spoločenstva mladých.

V máji sa tešíme na o. biskupa Jozefa Haľka, ktorý nás príde povzbudiť na tému Veda a viera.

Stretnutie bude 5.máj o 19:00 v hornej sále u kapucínov – vstup cez hnedú bránu pred kostolom.

Večer bude sprevádzaný modlitbou chvál, slovom a pohostením.

Večer je určený pre mladých. (Nie pre rodiny s deťmi – prosíme, ak chcete prísť, aby ste si na daný večer zabezpečili stráženie detí.)

Otvorené stretnutia spoločenstva pre mladých plánujeme robiť pravidelne jeden piatok za mesiac, vždy na inú tému. (Konkrétny dátum zverejníme dopredu).

Odhadovaný koniec večera (oficálnej časti) je o 21:00 – v priestoroch je možné zostať na rozhovory a pohostenie do 22:00

Kontakt: Oliver Udvardi, oudvardi@gmail.com

Našu činnosť môže podporiť aj finančne zaslaním daru na účet spoločenstva cez tento link (suma je prednastavená, ale pokojne prispejte koľko uznáte za vhodné – sme vďační za každú podporu)

Ďakujeme za vašu podporu <3