Veľké stretko spoločenstva marec – otvorené stretnutie pre mladých

_Veľké stretko spoločenstva_marec
Horná sála, kapucíni
Vložiť do kalendára

Priatelia,

pozývame vás na otvorené stretnutie spoločenstva PIOS.

Témou tohto stretnutia bude Identita ženy

Hosť: Zuzka Bernáthová

Stretnutie bude 1. marec o 19:00 v hornej sále u kapucínov – vstup cez hnedú bránu pred kostolom

Večer bude sprevádzaný modlitbou chvál, slovom a pohostením.

Nemôžeš prísť? Chceš si aj po stretnutí pripomenúť o čom bolo? Prihlás sa na odber nášho newslettera. Zadaj svoj email nižšie.

Večer je určený pre mladých. (Nie pre rodiny s deťmi – prosíme, ak chcete prísť, aby ste si na daný večer zabezpečili stráženie detí.)

Otvorené stretnutia spoločenstva pre mladých plánujeme robiť pravidelne jeden piatok za mesiac, vždy na inú tému. (Konkrétny dátum zverejníme dopredu).

Odhadovaný koniec večera (oficálnej časti) je o 21:00 – v priestoroch je možné zostať na rozhovory a pohostenie do 22:00

Ďalšie veľké stretko bude – zverejníme čoskoro

Kontakt: Oliver Udvardi, oudvardi@gmail.com

Našu činnosť môže podporiť aj finančne zaslaním daru na účet spoločenstva cez tento link (suma je prednastavená, ale pokojne prispejte koľko uznáte za vhodné – sme vďační za každú podporu)