Veľké stretko spoločenstva apríl – otvorené stretnutie pre mladých

Copy of Veľké stretko spoločenstva_april
Kláštor kapucínov, Horná sála
Vložiť do kalendára

Priatelia,

pozývame vás na otvorené stretnutie spoločenstva PIOS.

Témou tohto stretnutia bude O učeníctve

Hosť: Andrej Kmotorka, Piar Prievidza

Stretnutie bude 26. apríl o 19:00 v hornej sále u kapucínov – vstup cez hnedú bránu pred kostolom

Večer bude sprevádzaný modlitbou chvál, slovom a pohostením.

Nemôžeš prísť? Chceš si aj po stretnutí pripomenúť o čom bolo? Prihlás sa na odber nášho newslettera. Zadaj svoj email nižšie.

Večer je určený pre mladých. (Nie pre rodiny s deťmi – prosíme, ak chcete prísť, aby ste si na daný večer zabezpečili stráženie detí.)

Otvorené stretnutia spoločenstva pre mladých plánujeme robiť pravidelne jeden piatok za mesiac, vždy na inú tému. (Konkrétny dátum zverejníme dopredu).

Odhadovaný koniec večera (oficálnej časti) je o 21:00 – v priestoroch je možné zostať na rozhovory a pohostenie do 22:00

Ďalšie veľké stretko bude – 31. máj, Kapucínska charizma, br. Ondrej Tarana

Kontakt: Oliver Udvardi, oudvardi@gmail.com

Našu činnosť môže podporiť aj finančne zaslaním daru na účet spoločenstva cez tento link (suma je prednastavená, ale pokojne prispejte koľko uznáte za vhodné – sme vďační za každú podporu)

28. júna pozývame všetkých, v spolupráci s Centrum pre Rodinu – Pezinok, na veľké stretko spoločenstiev. Témou bude misíjne povolanie cirkvi a pozvanie prijal Apoštolský nuncius – Mons. Nicola Girasoli. Stretnutie bude v kapucínskom kostole o 19:00, po sv. omši. Všetci ste srdečne pozvaní. Informácie o strážení detí pribudnú v priebehu júna.

Newsletter veľkého stretka spoločenstva

Po každom veľkom stretku ti pošleme krátke zhrnutie zo slova, odkazy na nahrávku a fotky. Prihlás sa na odber vyplnením formulára nižšie.

Autor: Kapucini Pezinok