Týždeň rodiny 2019

Pezinok
Vložiť do kalendára

Priatelia,

rok sa s rokom žišiel a do našej farnosti sa opäť vracia Týždeň rodiny!

Tento krát ideme s programom a nápadmi ešte ďalej, aby sme vyhoveli naozaj všetkým. 🙂

Tohtoročný Týždeň rodiny začíname už v sobotu, 11. mája od 10:00-13:00 hod., kedy vás pozývame všetkých do Kučišdorfskej doliny na ,,Nordic Walking“. Pre viac info kontaktujte číslo +421905 100 108.

Pondelok, 13. mája o 20:00 hod. v jedálni na ZŠ Fándlyho, bude patriť nielen chlapcom a chlapom, ktorí majú radi náš slovenský hokej, ale pozvaní sú všetci hrdí fanúšikovia tohto športu. Spolu budeme pozerať zápas Slovensko – Kanada, ktorý, aj vďaka vám, určite vyhráme!

V utorok, 14. mája o 19:00 hod. v Kláštore Kapucínov sa môžete tešiť na Večer chvál, ktorým vás bude sprevádzať Pezinské rodinné spoločenstvo.

V piatok, 17. mája o 19:00 hod., sa bude v Kláštore Kapucínov opäť modliť! Tentokrát bude na programe spoločná Modlitba a spevy z Taize.

Týždeň rodiny už tradične vyvrcholí v nedeľu, 19. mája o 10:00 hod., kedy sa v Kláštore Kapucínov uskutoční Rodinná sv. omša. Po nej sa môžete tešiť na farsko-rodinný obed v kláštornej záhrade a pre najmenších bude pripravené aj divadielko, ako aj súťaže pre celé rodiny.

Všteci ste srdečne pozvaní vytvoriť spolu s nami jedno veľké rodinné spoločenstvo!

Autor: Pavol Štefanička