Modlitba so spevmi z Taizé

23.11.2019
Kapucínsky kostol, Pezinok
Vložiť do kalendára

Prešiel už rok, čo sa v Pezinku konali Dni dôvery, ktoré priniesli nielen do nášho mesta ,,Nevyčerpateľnú radosť“, a zároveň privítali obrovské množstvo ľudí všetkých generácii, ktorí boli ochotní spojiť sa v duchu spoločnej modlitby Taizé.

Radi by sme si ešte raz pripomenuli úžasnú atmosféru týchto dní, a preto by sme vás radi všetkých pozvali na najbližšiu modlitbu so spevmi z Taizé, ktorá sa uskutoční v sobotu, 23. 11. o 19:00 hod. v Kapucínskom kostole v Pezinku.

Po modlitbe bude nasledovať aj priateľské agapé, na ktorom bude priestor na vzájomné zdieľanie, svedectvá, ale najmä príjemne strávený čas.

Aktuálne informácie o podujatí môžete sledovať aj cez udalosť na Facebooku. Zo samotnej modlitby bude možné sledovať aj ,,živé vysielanie“ v skupinke – Taize Pezinok.

Pokoj a dobro!

Autor: Pavol Štefanička

Novinky z farnosti

Prihláste sa k odberu noviniek z našej farnosti

Prihlasujem...

Boli ste úspešne prihlásený k odberu farských noviniek!

ochrana osobných údajov