Modlitba a spevy z Taizé u Kapucínov

Kapucínsky kostol, Pezinok
Vložiť do kalendára

Aj v mesiaci október vás pozývame k spoločnému stíšeniu sa pri modlitbe a spevoch z Taizé, ktorá si nachádza v miestnom kapucínskom kostole svoje stabilné miesto už niekoľko rokov. Pozývame aj vás všetkých, bez ohľadu na váš vek, pohlavie či vierovyznanie, pridať sa do nášho spoločenstva a chváliť tak spoločne Živého Boha!

Stretneme sa posledný októbrovy piatok, 25.10. o 19:00 hod. (po sv. omši) v Kapucínskom kostole v Pezinku. Zároveň môžeme využiť aj tento preddušičkový čas a venovať naše úmysly aj svojim najbližším, ktorí nás už predišli do večnosti. Komu by sa nedalo zúčastniť osobne, tak bude možnosť sledovať aj ,,živé vysielanie“ z modlitby, a to priamo cez Facebook skupinu – Taize Pezinok.

Sviečky, spevníky aj kľakatká máme pripravené pre všetkých z vás, stačí iba prísť!

Pokoj a dobro!

Autor: Pavol Štefanička