Mikulášska zbierka trvanlivých potravín – Poďakovanie!

mikulasska zbierka edit
07.12.2019
Sklad pomoci, Farský kostol
Vložiť do kalendára

Pán Boh, zaplať, zo srdca všetkým, ktorí sa zapojili do Mikulášskej zbierky trvanlivých potravín. Vďaka Vašej štedrosti sa vyzbieralo 60 veľkých škatúľ plných potravín, ktoré budú v najbližších dňoch rozvezené do rodín.

Centrum pre rodinu – Pezinok pozýva všetkých priložiť ruku k dobrému Dielu a pomôcť tak sociálne slabším rodinám v našom meste, aby si aj oni mohli ,,vychutnať“ blížiace sa vianočné sviatky so všetkým, čo k tomu patrí.

V sobotu, 7. decembra od 8:00 do 13:00 hod. sa na vás všetkých tešíme v ,,Sklade pomoci“ na Farskej 7 (vstup z areálu Farského kostola) na Mikulášskej zbierke trvanlivých potravín.

Priniest môžete veci ako cestoviny, ryžu, konzervy, paštéty, olej, mlieko, med, káva, čaj a pod…+ poteší aj nejaká drobná sladkosť pre najmenších členov rodiny. 🙂

V mene obdarovaných, zo srdca ďakujeme!

Autor: Pavol Štefanička