Mier pre Ukrajinu – Ďakujeme!

Smolenice – UA
12.03.2022
Dolný kostol
Vložiť do kalendára

Živé vysielanie: https://youtu.be/sgKSWb55Oco

Zbor Ad Una Corda ďakuje všetkým umelcom, ktorí nezištne vystúpili na minulotýždňovom benefičnom koncerte Mier pre Ukrajinu i všetkým, ktorí na pomoc ukrajinského ľudu prispeli celkovou sumou 3 350 eur. Suma bude prostredníctvom Slovenskej katolíckej charity použitá pre potreby pomoci Ukrajine.

Fotogaléria z koncertu.

Zbor Ad Una Corda Vás pozýva na hudobno-meditačné pásmo „Mier pre Ukrajinu“, ktoré sa uskutoční v sobotu 12.3.2022 v Dolnom kostole v čase od 17:00 do 21:00 hod.

Účinkovať budú viacerí sólisti a hudobné zoskupenia a ich hudobný prejav bude popretkávaný úvahami o hodnote mieru. Program nájdete na plagáte. Môžete si vybrať, kedy prídete, podľa času, ktorý Vám bude vyhovovať, alebo podľa účinkujúcich, ktorých chcete počuť. Vaše dobrovoľné príspevky budú venované Slovenskej katolíckej charite na riešenie humanitárnej krízy na Ukrajine.

Umelci Júlia Piačková, Igor Piačka a Martin Dzúrek na tento účel poskytli svoje diela:

• Júlia Piačková: „Jar„, akryl na plátne, 50 x 40 cm, 450 Eur
  • Igor Piačka: „Šťastie„, lept, suchá ihla, mezzotinta, 99 x 66 cm, 550 Eur
  • Martin Dzúrek: „Spolu„, bronz/granit, 7 x 7 x 25 cm, 600 Euro

Ak uvažujete nad podporou ľudí z Ukrajiny formou kúpy týchto umeleckých diel, kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom e-mailu adunacorda@gmail.com, alebo na tel. čísle 0908 112 111.

Vami zakúpené dielo si môžete prevziať počas podujatia, alebo Vám ho doručíme po podujatí s tým, že na koncerte bude zverejnená len výška Vášho príspevku ako verejné poďakovanie Bohu známemu dobrodincovi….

Za účelom získania čo najväčšej podpory pre potreby ľudí z Ukrajiny diela budú ponúknuté tomu z Vás, kto daruje najvyšší príspevok.

ĎAKUJEME za porozumenie a podporu.

Autor: Fara Pezinok