Týždeň rodiny – RODINA AKO STROM PRINÁŠAJÚCI OVOCIE

týždeň rodiny

Milí priatelia,

nastal opäť ten čas, aby sme nad všetko ostatné v našom živote vyzdvihli dôležitosť a význam rodiny, ktorú dostávame od nášho Boha ako ten najväčší a najvzácnejší dar, prinášajúci ovocie.

Tento rok, sme sa spoločne rozhodli, že tomuto veľkému symbolu našej viery vyhradíme celý jeden týždeň, ktorý by sme radi ponúkli a obetovali zároveň pre každého jedného z vás. Nech sa Božie požehnanie a milosť dostane do každého spoločenstva a do každej rodiny v našom meste.

Program týždňa rodiny:

Zároveň, v tomto týždni pozývame všetkých, ktorí dostávate od Pána Jeho požehnanie prinášať „ovocie“ formou modlitby a pôstu. A toto požehnanie a milosť vyprosovať každej rodine v našom meste.  „Ustanovil som vás, aby ste šli, a prinášali ovocie, a aby vaše ovocie zostalo“ Jn15,16.

Špeciálne úmysly modlitieb v týždni rodiny:

• Pondelok – slobodní, zasvätené osoby
  • Utorok – manželia, rozvedení manželia
  • Streda – deti, aj nenarodené deti, teenageri
  • Štrvrtok – matky a otcovia
  • Piatok – starí rodičia, chorí, osamelí
  • Sobota – všetci závislí
  • Nedeľa – všetci tí, čo nepoznajú pravého a jediného Boha

Tešíme sa na vás a vaše modlitby!

Autor: Pavol Štefanička, 13.05.2018