Sv. Peter a Pavol – poďakovanie na konci šk. roka

Peter a Pavol

Milí študenti,

sviatok sv. Petra a Pavla je u nás už tradične prepojený aj s koncom školského roka, ktorý najmä pre našu mládež znamená tiež začiatok „nekonečných“ letných prázdnin.

Skôr ako sa však rozbehneme v ústrety rôznym táborom a dovolenkám, by bolo vhodné, aby sme sa za všetku Božiu pomoc, požehnanie a získané výsledky poďakovali nášmu Nebeskému otcovi.

Preto budeme v piatok, na sviatok sv. Petra a Pavla, pri večerných sv. omšiach osobitne ďakovať za uplynulý školský rok. Zároveň, pozývame v tomto týždni žiakov a študentov aj na sv. spoveď pred prázdninami. V dolnom kostole budeme k dispozícii okrem piatku celý týždeň pred sv. omšami, vo štvrtok večer od 18:00 h. Samozrejme sa môžete vyspovedať aj u bratov kapucínov.

Tešíme sa na každého jedného z vás!

Autor: Pavol Štefanička, 25.06.2018