Slávnosť prijatia do škapuliarskeho bratstva

our-lady-of-mount-carmel-giving-the-scapular-to-st-simon-stock-sebastion-stetner-1740-355691964

Každý, kto by sa chcel stať členom škapuliarskeho bratstva a tak sa zasvätiť Panne Márii, získať účasť na duchovných dobrách karmelitánskeho rádu (sv. omše, modlitby) a tešiť sa z privilégií ochrany pred večným zatratením a vyslobodením z očistca v sobotu po svojej smrti, môže tak urobiť vo štvrtok 8.9.2022.

8.9. 2022 na sviatok narodenia Panny Márie bude po večernej sv. omši požehnanie a prijatie do škapuliarskeho bratstva.

Ak niekto škapuliar už prijal, ale ho dlhšie nenosil, mal by si toto prijatie obnoviť.

Zapísať sa je možné v sakristii každého kostola. Prijatiu do bratstva bude predchádzať trojdňová príprava. Bude formou kázní na večerných sv. omšiach, pondelok až streda.

Autor: Fara Pezinok, 31.08.2022