Seminár Život malého spoločenstva

zivot-maleho-spolocenstva

V našej farnosti sa začala spoločná formácia záujemcov o malé spoločenstvo formou seminára Život malého spoločenstva. Každú stredu vytvárame spoločenstvo 35. ľudí rôzneho veku, aby aby sme počúvali Boží hlas cez Sväté písmo a aby sme rozvíjali základné krsrné povolanie učeník misionár. Spoločné stretnutia budú do apríla 2023. Po jeho ukončení si malé skupinky budú každá „žiť svoj život“ vo farnosti.

Spomínaný seminár Život malého spoločenstva otvára priestor pre mimosviatostnú katechézu vo farnosti. Je vhodný pre dospelých, má 8 stretnutí a je inšpirovaný programom Farské evanjelizačné bunky.

Program podporuje evanjelizačný model života farnosti. Seminár vedie o. Andrej, Martina Šipošová, Mária Brišová a Martin Baláž.

Autor: Fara Pezinok, 14.02.2023