Predstavujeme vám Podcast pod kláštorom

Podcast pod kláštorom

Vítame vás všetkých pri úplne prvom vydaní nášho Podcastu pod kláštorom. A prečo práve takýto názov? Je to úplne jednoduché…Totiž, naše nahrávacie štúdio sa nachádza v útrobách pezinského kapucínskeho kláštora, a jeho posolstvom bude predstavovať zaujímavých ľudí, nielen z toho kláštora, či priľahlej farnosti, ale aj z celého Pezinka. Takže pokojne sa na tomto našom gauči môže ocitnúť aj každý jeden z vás! 🙂

Sledovať nás môžete na našom youtube kanáli, ktorý môžete hneď v tomto okamihu začať aj odoberať, alebo ho príp. likovať či komentovať.

Tí, ktorí skôr preferujú audio podcasty, tak je náš podcast dostupný aj na Spotify alebo Google/Apple podcastoch.

Náš premiérový hosť je na prvý pohľad veľmi energický a zábavný človek, ktorému by ste určite neuhádli jeho vek. Čo však hovorí za všetko, je jeho priezvisko, ktoré pozná v našom meste hádam úplne každý. Rovnako tak sú známymi aj jeho prsty, ktoré môžete počuť či už pri hre na organe alebo pri dirigovaní chrámového zboru, a sem tam si ich zapotí aj pri behu alebo naopak zašpiní pri lopatovej brigáde okolo farského kostola. Do toho všetkého ešte stíha byť stavebným inžinierom, mestským poslancom, manželom skvelej ženy a otcom piatich detí – Majo Šipoš.

Autor: Pavol Štefanička, 20.06.2022