Podporme farský kostol v hlasovaní o kultúrnu pamiatku roka – Hlasovať je možné každý deň

Fenix-sutaz

Ministerka kultúry SR udelí na návrh odbornej poroty tri ceny „Kultúrna pamiatka roka – Fénix“, za obnovu/reštaurovanie objektu národnej kultúrnej pamiatky alebo jeho ucelenej časti, resp. za výnimočný počin záchrany národnej kultúrnej pamiatky.

Do hlasovania verejnosti je zapojený aj náš farský kostol a podporiť ho môžete na tejto adrese:

Pre úspešné hlasovanie je potrebné zadať emailovú adresu a následne overiť svoj hlas v potvrdzujúcej správe.

Hlasovať je možné jeden krát denne z jednej mailovej adresy. Súťaž bude prebiehať v období od 14. 3. 2022 do 18. 4. 2022 do polnoci.

Laureáti 15. ročníka získajú osvedčenie o udelení ceny „Kultúrna pamiatka roka – Fénix“ priamo z rúk ministerky kultúry SR a tiež finančnú odmenu 10 000 eur od generálneho partnera súťaže, Nadácie SPP, ktorá spolu s SPP dlhodobo podporuje obnovu a záchranu kultúrnych pamiatok na Slovensku.

Autor: Fara Pezinok, 15.03.2022