Podcast pod kláštorom #8 – Katka Horváthová

Dnes máme v našom podcaste naozaj významného hosťa, ktorého určite mnohí z vás veľmi dobre poznáte. Či už je to vďaka speváckemu zboru Káčko, ktorý vedie v našej farnosti už skoro 27 rokov alebo ako učiteľku biológie či anglického jazyka. Sama je veľkou bojovníčkou za ekumenizmus v cirkvi, pričom jej hlavnou inšpiráciou je komunita Taize z Francúzska, ktorú sa jej podarilo pred pár rokmi pozvať aj do nášho mesta. Aj o týchto témach sa dnes pobavíme s Katkou Horváthovou.

Všetky naše podcasty môžete sledovať na našom youtube kanáli, ktorý môžete hneď v tomto okamihu začať aj odoberať, alebo ho príp. likovať či komentovať. Tí, ktorí skôr preferujú audio podcasty, tak sme dostupní aj na Spotify alebo Google/Apple podcastoch.

V prípade, že by ste chceli podporiť našu službu aj finančne, môžete tak urobiť zaslaním ľubovoľnej sumy na účet Podcastu pod kláštorom – SK62 1100 0000 0080 1134 3654 – Ďakujeme za vašu priazeň a štedrosť!

Autor: Pavol Štefanička, 28.03.2023