Podcast pod kláštorom #7 – Dominika Hricová

Dnes vám predstavíme sympatickú mladú dámu, ktorá miesto opätkov a módnych kabeliek preferuje skôr mačky a horolezecké laná. No a ako správny superhrdina, tak aj ona svoju identitu maskuje s titulom andragogičky na HR oddelení pre jednu zahraničnú firmu. Nielen o týchto témach nám dnes do štúdia prišla porozprávať Dominika Hricová.

Všetky naše podcasty môžete sledovať na našom youtube kanáli, ktorý môžete hneď v tomto okamihu začať aj odoberať, alebo ho príp. likovať či komentovať.

Tí, ktorí skôr preferujú audio podcasty, tak sme dostupní aj na Spotify alebo Google/Apple podcastoch.

V prípade, že by ste chceli podporiť našu službu, môžete tak urobiť zaslaním ľubovoľnej sumy na účet Podcastu pod kláštorom – SK62 1100 0000 0080 1134 3654 – Ďakujeme za vašu priazeň a štedrosť!

Autor: Pavol Štefanička, 29.01.2023