Podcast pod kláštorom #5 – Martinka Šipošová

Dnešnému hosťovi, ktorým je Martinka Šipošová priam horí srdce za našu farnosť a spoločenstvo. Možno aj preto sa rozhodla po štúdiu farmácie na strednej, ako aj malej 10-ročnej prestávke na Materskej, presedlať na teológiu a psychológiu manželstva a rodiny, ktorú aj úspešne dokončila a dnes dokonca pracuje na Diecéznom katechetickom úrade ako metodička pre katechézu vo farnosti.

Všetky naše podcasty môžete sledovať na našom youtube kanáli, ktorý môžete hneď v tomto okamihu začať aj odoberať, alebo ho príp. likovať či komentovať.

Tí, ktorí skôr preferujú audio podcasty, tak sme dostupní aj na Spotify alebo Google/Apple podcastoch.

V prípade, že by ste chceli podporiť našu službu, môžete tak urobiť zaslaním ľubovoľnej sumy na účet Podcastu pod kláštorom – SK62 1100 0000 0080 1134 3654 – Ďakujeme za vašu priazeň a štedrosť!

Autor: Pavol Štefanička, 27.11.2022