Podcast pod kláštorom #4 – Oliver Udvardi

Do dnešného Podcastu pod kláštorom sme si pozvali len 23-ročného chalana, ktorý však viac času ako na mobile, trávi v službe pre Božie kráľovstvo. Je spoluvedúcim alfakurzov pre birmovancov, spoluorganizuje mládežky u kapucínov, a je aj súčasťou líderskeho tímu zodpovedného za obnovenie Spoločenstva mladých. Napokon, tri roky svojho života strávil so svojou rodinkou aj na Novom Zélande! Privítajme medzi nami Olivera Udvardiho.

Všetky naše podcasty môžete sledovať na našom youtube kanáli, ktorý môžete hneď v tomto okamihu začať aj odoberať, alebo ho príp. likovať či komentovať.

Tí, ktorí skôr preferujú audio podcasty, tak sme dostupní aj na Spotify alebo Google/Apple podcastoch

V prípade, že by ste chceli podporiť našu službu, môžete tak urobiť zaslaním ľubovoľnej sumy na účet Podcastu pod kláštorom – SK62 1100 0000 0080 1134 3654 – Ďakujeme za vašu priazeň a štedrosť!

Autor: Pavol Štefanička, 30.10.2022