Podcast pod kláštorom #18 – Martin Gira

V dnešnom podcaste pod kláštorom vám predstavíme rodáka z Trnavy, ktorý ale väčšiu časť svojho života prežil v bratislavskej Vrakuni. V rámci svojej prípravy na kňazstvo sa venoval doučovaniu matematiky alebo stavbe nového oratória v Taliansku, až sa napokon dostal k obsluhovaniu sv. otca Františka. Nielen o týchto témach sa budeme v dnešnom podcaste rozprávať s pezinským p. kaplánom Martinom Girom.

Všetky naše podcasty môžete sledovať na našom youtube kanáli, ktorý môžete hneď v tomto okamihu začať aj odoberať, alebo ho príp. likovať či komentovať. Tí, ktorí skôr preferujú audio podcasty, tak sme dostupní aj na Spotify alebo Google/Apple podcastoch.

V prípade, že by ste chceli podporiť našu službu aj finančne, môžete tak urobiť zaslaním ľubovoľnej sumy na účet Podcastu pod kláštorom – SK62 1100 0000 0080 1134 3654 – Ďakujeme vám všetkým za vašu priazeň a štedrosť!

Autor: Pavol Štefanička, 24.03.2024