Podcast pod kláštorom #12 – Monika Hlúšková

Máme tu po lete nový školský rok a koho iného by sme si mali pozvať do nášho podcastového štúdia, ak nie človeka, ktorý školou alebo doslova školským poriadkom žije už teologických 13 rokov. Najskôr ako učiteľka informatiky, neskôr už ako riaditeľka celej Fandlyho školy. Okrem toho, jej srdce horí aj pre službu v našej farnosti a keď má kúsok času iba pre seba, tak sa rada povenuje aj svojej záhradke.

Všetky naše podcasty môžete sledovať na našom youtube kanáli, ktorý môžete hneď v tomto okamihu začať aj odoberať, alebo ho príp. likovať či komentovať. Tí, ktorí skôr preferujú audio podcasty, tak sme dostupní aj na Spotify alebo Google/Apple podcastoch.

V prípade, že by ste chceli podporiť našu službu aj finančne, môžete tak urobiť zaslaním ľubovoľnej sumy na účet Podcastu pod kláštorom – SK62 1100 0000 0080 1134 3654 – Ďakujeme vám všetkým za vašu priazeň a štedrosť!

Autor: Pavol Štefanička, 24.09.2023