Modlitba a spevy z Taize u kapucínov

Taize Apríl

Milí priatelia,

pozývame vás na aprílovú modlitbu v duchu ekumenického spoločenstva bratov z Taizé, ktorá je idálne vsadená do týždňa modlitieb za kňazské povolania.

Stačí iba prísť a zahĺbiť sa spolu s nami do vzájomnej modlitby…spevníky, sviečky, kľakátka aj koberec máme pripravené pre každého jedného z vás!

Komu by sa nedalo zúčastniť osobne, ale chcel by sa pripojiť k našej modlitbe aspoň na diaľku, tak budeme priamo z kostola vysielať naživo cez facebookovú skupinku nášho spoločenstva. Chcem sa prihlásiť k odberu!

Po modlitbe vás všetkých srdečne pozývame aj na malé Agapé (chutný koláčik) do refektára kostola, kde sa môžeme vzájomne bližšie spoznať a pozdielať sa zároveň o stále pretrvávajúcej radosti z Kristovho zmŕtvychvstania! 🙂

Tešíme sa na vás!

Autor: Pavol Štefanička, 17.04.2018