Koncert Metelice a Créda v Pezinku – zrušený!

Metelica a Credo

Milí priatelia,

avizovaný koncert gospelových kapiel Metelica a Crédo v našom meste, ktorý bol naplánovaný na pondelok 14. mája, sme sa rozhodli napokon zrušiť, resp. odložiť na neurčito.

Dôvody, ktoré nás k tomu vedú, sú technicko-finančného charakteru. Keďže náš dotazník, ktorý slúžil ako forma zisťovania potenciálneho záujmu u ľudí, nepriniesol želané výsledky, dostali by sme sa do ťažko predpokladateľnej situácie, ktorá by sa odrazila najmä na neschopnosti uniesť možné vzniknuté bremená.

Všetkým tým, ktorých táto naša myšlienka nadchla a rozhodli sa zahlasovať v jej prospech, úprimne ďakujeme a tešíme sa niekedy nabudúce, kedy budú hviezdy možno viacej naklonené.

Zároveň, tí, ktorí by si chceli prípadné čakanie na koncert skrátiť, dávame do pozornosti stránku najstaršieho gospelového festivalu na Slovensku, Verím Pane, ktorého už 27. ročník je naplánovaný na 17-22. júla 2018 a na ktorom s najväčšou pravedpodobnosťou vystúpia obe kapely naživo!

S úctou

Organizačný tím