Hlasujte za projekt „Komunitná záhrada“

BSK_Hlasovanie

Milí farníci,

chceli by sme pri farskom kostole vytvoriť pekné prostredie a priestor na stretávanie sa ľudí – a to nielen okolo kostola, ale aj vo farskej záhrade. Prostriedky zháňame zo všetkých dostupných zdrojov. Náš projekt, ktorému sme dali názov KOMUNITNÁ ZÁHRADA, priestor pre všetkých bol posunutý do II. výberového kola a v dňoch od 26. júla 2018 do 27. augusta 2018prebieha elektronické hlasovanie na podporu jednotlivých projektov. V prípade nazbierania najväčšieho počtu hlasov získame od Bratislavského samosprávneho kraja na úpravu okolia farského kostola a farskej záhrady 5000 EUR. Preto by som Vás chcel požiadať o Váš hlas, ale aj o zmobilizovanie svojich blízkych, známych, priateľov, ktorí sú ochotní podporiť náš projekt, aby si našli chvíľku času a zahlasovali zaň.Ďakujeme za Vašu pomoc.

Ako hlasovať?

• Navštívte adresu: https://rozhodni-bsk.sk/pezinok/
  • Z ponúknutého zoznamu vyberte projekt „KOMUNITNÁ ZÁHRADA, priestor pre všetkých“(9. v poradí z 12) – pozor! – nepomýľte sa – mesto Modra má projekt s podobným názvom – presvedčte, že ide o Pezinok a našu farnosť.
Toto je projekt našej záhrady

Toto je projekt našej záhrady.

• Zadajte e – mailovú adresu a kliknite na tlačítko „Hlasovať“ pri tomto projekte
  • Na zadanú e – mailovú adresu dostanete link pre potvrdenie hlasovania (Ak by mail neprichádzal, skontrolujte aj záložku SPAM)
  • Potvrďte hlasovanie

Ďakujeme.