„PREČO DO SPOLOČENSTVA?“

MC MaMaTaTaJa
Vložiť do kalendára

„PREČO DO SPOLOČENSTVA?“

• Som ochotný sa deliť s darmi a talentami s inými, aby to prinieslo 2 násobnú, 3 násobnú alebo 100 násobnú odmenu?
  • Fungujú v našom farskom spoločenstve malé stretká /malé spoločenstvá/
  • Bola by možnosť stretávať sa s inými rodinkami a vytvoriť malé stretko?

Stretnutie rodín a malých rodinných spoločenstiev – stretnutie rodín (úplných, neúplných, bezdetných aj rodín s deťmi) a malých rodinných spoločenstiev – v nedeľu 8.4..2018 o 16:00 v Materskom centre MaMaTaTaJa (Kollárova 1/A).

Stretnutie je neformálnym priestorom pre stretnutia malých rodinných spoločenstiev, priestorom pre spoločné aj individuálne rozhovory rodín aj jednotlivcov.  Je zároveň príležitosťou spoznania sa nových jednotlivcov aj rodín s komunitou pezinských rodín, s možnosťou zaradenia sa do malých rodinných spoločenstiev. Prvá polovica stretnutia je rôzne tématicky ladená.

Herňa pre deti je v tomto čase pre deti otvorená.

Srdečne ste pozvaní!

Autor: Centrum pre rodinu